HYDRAULICZNE PRASY DO KLEJENIA DREWNA

Dzięki naszemu doświadczeniu w budowie maszyn jesteśmy w stanie budować prasy zgodnie z potrzebami zamawiającego. Oferta dotyczy od najprostszych rozwiązań po unikalne systemy załadunku i wyrównywania wsadu.

Budowa maszyny pod zamówienie to gwarancja wszechstronności i "elastyczności" konstrukcji. Możliwość klejenia zarówno krótkich elementów mających zastosowanie w stolarce okiennej jak długich elementów konstrukcyjnych. Indywidualne parametry maszyny umożliwiają zamawiającemu klejenie różnej grubość i wysokość elementów.

Stolarnie borykające się z brakiem przestrzeni mają do wyboru kilkanaście modułów dzięki którym są w stanie w sposób odpowiedni dla swojej firmy zagospodarować pomieszczenie.

Budowa ramy może być wykonana z profili zamkniętych, dwuteowników, ceowników lub kątowników dobrze zespawanych ze sobą – tworzących masywną konstrukcje stalową, czyli fundament dla zamontowanej hydrauliki.

Wachlarz opcji sterowania jak i sama budowa stołu jest ogromna. Budujemy prasy zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta.

MOŻLIWOŚCI KONTROLNE:

pomiar ciśnienie podczas klejenia elementów można regulować. W zależności od rodzaju materiału i sposobu klejenia istnieje możliwość regulacji mocy docisku.

STEROWANIE:

Może odbywać się za pomocą:

  • ROZDZIELACZY RĘCZNYCH (jedno sekcyjnych lub wielosekcyjnych)
  • WŁĄCZNIKÓW ELEKTRYCZNYCH
  • KOMPUTERA (rozdzielacze, zawory i cewki sterowane elektronicznie)
  • WYŚWIETLACZA DOTYKOWEGO (rozdzielacze, zawory, cewki, położenie tłoczyska sterowane interface'm)
PEWNOŚĆ:

Jesteśmy polskim producentem - nie używającym podzespołów pochodzenia chińskiego. Cała hydraulika siłowa, rama a nawet przyłącza oraz przewody hydrauliczne produkowane są przez nas. To ułatwia nam na uzyskiwanie najwyższych parametrów. Zapewniając jednocześnie niezawodność działania i łatwość obsługi. serwis szkoleniowy, gwarancyjny i pogwarancyjny

OPCJE DODATKOWE:

sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna ......to tylko niektóre plusy współpracy z nami

Producenci

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji części maszyn zarówno polskich jak i zagranicznych firm. Na życzenie klienta możemy sprowadzić każdą częśc lub podzespół.