Produkcja agregatów hydraulicznych

Budową i projektowaniem układów hydraulicznych firma METAL-SERW zajmowała się od samego początku jej istnienia. Produkujemy komponenty, łączymy ze sobą w podzespoły aż po kompletny agregat hydrauliczny. Niezawodna technologia i wysoka jakość produktu jaką gwarantujemy opiera się na szczegółowej i kompleksowej metodzie testów i kontroli jakości.

Dzięki doświadczeniu nabytym przez lata uzyskiwanie wysokich parametrów technicznych w naszych agregatach hydraulicznych spełnia wymagania stawiane nam przez rynek i gwarantuje zadowolenie klienta.

Dzięki dobrze funkcjonującemu zapleczu konstrukcyjno-technicznemu i możliwościami jakimi dysponujemy, praca naszego produktu może opierać się na zasilaniu silnikami elektrycznymi jak i spalinowymi. Tworzone przez nas agregaty hydrauliczne mogą być sterowanie ręcznie lub elektronicznie.

Współpracując z firmami realizujemy zamówienia "od A do Z" budując nowe układy hydrauliczne, ale również opieramy się na powierzonej dokumentacji. W dostarczonych danych lub w istniejących już systemach dokonując weryfikacji i modernizacji zapewniamy idealne rozwiązania.

Parametry Opcje
POMPA HYDRAULICZNA zębate, tłoczkowe, łopatkowe, pompy o zmiennym wydatku ciśnienia
CIŚNIENIE PRACY UKŁADU Od 1 do 35MPa
WYDAJNOŚĆ Od 0,1 do 100 l/min
MOC SILNIKA OD 0,25kW DO 55kW
ROZDZIELACZE Rozdzielacze sterowane ręcznie, rozdzielacze sterowane elektrycznie, rozdzielacze sterowane elektrycznie i ręcznie; monoblokowe lub sekcyjne:
NAPIĘCIE STEROWANIA ELEKTROZAWORÓW 6, 12, 24, 110, 230
ZBIORNIKI OLEJU Od 6L do 500L ze wskaźnikiem poziomu oleju , korkiem wlewowym wraz z odpowietrznikiem
PŁYNY Oleje mineralne i syntetyczne HL, HM, HV
ZAWORY Przelewowe, zwrotne, zwrotno-hamujące, dławiące, dławiąco zwrotne, krzyżowe, regulatory przepływu, sekwencyjne, krańcowe
TEMPERATURA PRACY Od -20 do 80ºC
FILTRACJA filtry powrotne lub ssące, wskaźnik optyczny zabrudzenia, wskaźnik optyczno-elektryczny zabrudzenia, wskaźnik optyczno-elektryczny z termostatem
POMIAR CIŚNIENIA Manometr cyfrowy, manometr glicerynowy, manometry z zaworem odcinającym , czujniki ciśnienia, przetworniki ciśnienia, elektroniczny przełącznik ciśnienia z wyświetlaczem (rejestrator cyfrowy)
WYPOSAŻENIE DODATKOWE Akumulator hydrauliczny, chłodnica oleju, termostat chłodnicy, elektryczny wskaźnik poziomu oleju z zabezpieczeniem, elektryczny pomiar temperatury,


naprawa skrzyni biegów

Naprawa zasilaczy hydraulicznych

Oprócz budowy nowych zasilaczy, zajmujemy się również remontami układów hydraulicznych i ich projektowaniem. Na podstawie dostarczonego zasilacza, schematu hydraulicznego lub specyfikacji jesteśmy w stanie dokonać modyfikacji oraz dokonać audytu funkcjonującego obecnie układu.

Produkcja Agregatów Hydraulicznych