METAL-SERW

ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN

ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Produkcja siłowników hydraulicznych

Jesteśmy w stanie wyprodukować siłowniki hydrauliczne o dowolnym wymiarze – dopasowanym do potrzeb klienta.

Dopasowanie uszczelnień, zastosowanie przyłączy, montaż łożysk wraz z systemem smarowania oraz indywidualnie dobrane parametry cylindra, tłoczyska i skoku lub odpowiednie do dostarczonego wzoru zapewnia zadowolenie klienta i spełnia wymagania rynku.

  • Produkujemy siłowniki hydrauliczne (cylindry tłokowe) jednostronnego działania
  • Produkujemy siłowniki hydrauliczne (cylindry tłokowe) dwustronnego działania
  • Produkujemy siłowniki hydrauliczne (cylindry) teleskopowe
  • Produkujemy siłowniki hydrauliczne (cylindry) podporowe
  • Produkujemy siłowniki hydrauliczne (cylindry) nurnikowe

Możliwości produkcyjne jakimi dysponujemy pozwalają nam tworzenie siłowników o średnicy cylindra (zewnątrz) od 20 mm do 450 mm i długości skoku do około 4000 mm.

Każdy wyprodukowany siłownik przed opuszczeniem warsztatu jest testowany. Na produkowane siłowniki udzielamy gwarancji. Najwyższa jakość produktu ! Do każdego realizowanego zlecenia dołączana jest karta katalogowa oraz rysunki techniczne. Jesteśmy firmą z olbrzymim doświadczeniem, produkcją siłowników hydraulicznych zajmujemy się od 1981 roku. Doświadczenie nabyte przez ponad 35 lat działania w branży produkcji podzespołów hydrauliki siłowej, przekłada się na najwyższą jakość produktu i gwarancje zadowolenia kontrahentów.

Materiały użyte przez naszą firmę do produkcji siłowników są najwyższej jakości potwierdzoną certyfikatami. Siłowniki budowane w oparciu o cylindry z tolerancją średnicy wewn. (H8) według ISO i tolerancji prostoliniowości 1/1000 gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Tłoczyska z powłoką chromową CK45, 20MnV6 ewentualnie CK45 hartowane indukcyjnie w zależności od przeznaczenia zamawianych siłowników.

Do uszczelnienia siłownika stosujemy zestawy uszczelniaczy wyłącznie markowych firm (produkowane na terenie UE i USA) Realizujemy zamówienia indywidualne na pojedyncze sztuki jak i zamówienia seryjne. Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowy projekt siłownika:

UWAGA
Produkujemy także siłowniki hydrauliczne z wbudowanymi przetwornikami pomiarowymi przemieszczenia tzw. sondami (położenia tłoka)

Producent siłowników

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowych siłowników zgodnych z parametrami wszystkich znanych producentów. Jesteśmy w stanie wyprodukować zamiennik wszystkich dostępnych na rynku drogich siłowników znanych marek.

Produkcja siłowników hydraulicznych

Aby uzyskać cenę na siłowniki proszę:
WYŚLIJ ZAPYTANIE (za pomocą email)
lub wypełnij niżej zamieszczony formularz