Siłowniki hydrauliczne (cylindry hydrauliczne)

Bogata oferta na wszelkiego rodzaju siłowniki hydraulczne jaką dysponuje firma METAL-SERW zaspokaja potrzebę najbardziej wymagającego klienta. METAL-SERW to produkcja siłowników hydraulicznych, ale także naprawa cylindrów hydraulicznych. Budowa siłowników hydraulicznych opiera się na powierzonej dokumentacji lub na dostarczonym wzorze. Siłowniki hydrauliczne tworzone są przy użyciu najwyższej klasy materiałów. Oferta na siłowniki (cylindry) hydrauliczne budowane w oparciu o karty katalogowe, lub rysunki techniczne, jak i odbudowa zniszczonych siłowników zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta odbywa się według wypracowanej i sprawdzonej procedury.

Proponowane przez nas siłowniki hydrauliczne to produkt najwyższej klasy pozwalający stworzyć najardziej skomplikowane oraz nowoczesne systemy hydrauliczne wszelkiej maści. Produkt doskonale nadający się do urządzeń zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.

Siłowniki jednostronnego i dwustronnego działania, teleskopowe, nurnikowe oraz ciągnące o dowolnych wymiarach oraz długości skoku. Zakończenie siłownika różnego rodzaju sposobami mocowań przodu jak i tylnej jego części w dowolnie wybranej kombinacji.

Najczęściej występujące rodzaje mocowań siłowników