METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Belownica automatyczna – prasa kanałowa

belownica automatyczna - prasa kanałowa

Belownica automatyczna – prasa kanałowa

Belownica automatyczna – prasa kanałowa na zamówienie wykonana dla klienta. Pierwsze prasy tzw. belownice wykonywane dla klientów w latach 90tych były dość prostymi urządzeniami, które wykorzystywane były do niewielkich partii kartonów. W tym momencie firmy zajmujące się recyclingiem z racji na duży przerób kartonów wymagają automatycznych lub półautomatycznych urządzeń w celu przyśpieszenia i zwiększenia wydajności.

Belownica automatyczna – prasa kanałowa

Nasza firma właśnie otrzymała zlecenie na zaprojektowanie i zbudowanie belownicy kanałowej do zgniatania kartonów. Prasa kanałowa o napędzie hydraulicznym sterowana jest za pomocą elektryki. Obsługiwana przez operatora posiada wydajność tworzenia 5-8 (2-4 ton na godzinę) beli kartonowych o wymiarach 700mm na 900mm oraz z możliwością regulowanej długości. Budowa belownicy rozpoczyna się od projektu belownicy oraz osprzętu. Z racji na ograniczony obszar wynikający z gabarytów hali wykonanie projektu staje się indywidualnym zamówieniem – belownice pod indywidualne zamówienie klienta nie różni się budową znacznie od standardowych projektów.

Budowa belownic kanałowych

Belownica wraz z taśmą transportową opatrzona w szereg udogodnień oraz możliwości wymuszających szybszy przerób. Konfiguracja przystosowana do wymagań klienta. Belownice tego typu idealnie sprawdzają się do przerobu makulatury, tworzyw sztucznych (folii itp) i wszelkich innych odpadów wymagających belowania. Zbelowanie ich daje nam możliwość łatwiejszego transportu i magazynowania.

Producent Belownic

PHU METAL-SERW zaprasza do korzystania z możliwości budowy belownic:

  • belownic automatycznych
  • belownic półautomatycznych
  • belownic kanałowych
  • zautomatyzowanych linii do belowania
  • belownice poziome
  • belownice do makulatury

Nasze urządzenia charakteryzują się niezawodnością, zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi, najwyższą jakością, certyfikatami umożliwiającymi pracę na terenie całej unii europejskiej (w tym deklaracja zgodności [WE] CE,) Dodatkowym atutem staje się możliwości automatycznego wiązania drutem stalowym. W tym konkretnym przypadku wiązanie drutem w ilości trzech wiązań horyzontalnych.

producent belownic

produkcja belownic

Comments are closed here.