METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Hydrauliczne urządzenie zrywające

Projekt dotyczący maszyny – hydrauliczne urządzenie zrywające wykonany od A do Z przez naszą firmę. Urządzenie mogące służyć do testowania spawów, nitów, zgrzewów, jak i wytrzymałości łańcuchów, lin, złączy różnego typu oraz wiele innych zastosowań.

hydrauliczne urządzenie zrywające

Hydrauliczne urządzenie zrywające

Maszyna do testowania zapewniająca bezpieczną i wygodną pracę. Dzięki rozwiązaniom i zabezpieczeniom zastosowanym w urządzeniu obsługa nie jest narażona na jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Maszyna zapewnia obsłudze komfortową pracę. Wszystkie opcję uruchamiane są za pomocą regulowanego Panela. Obsługa ma możliwość regulacji zaciskania oraz otwierania szczęk w imadle hydraulicznym (osobno górnym jak i dolnym.) Możliwość awaryjnego wyłączenia maszyny lub pracy i ustawiania odległości pomiędzy imadłami. Położenie oraz odległość imadeł zapewnia wytrzymały siłownik dwustronnego działania wykonany ze standardami METAL-SERW.

 

hydrauliczne urządzenie zrywające

 

HYDRAULICZNA MASZYNA WYTRZYMAŁOŚCIOWA

 

zrywarka hydrauliczna do testowania

 

HYDRAULICZNA MASZYNA WYTRZYMAŁOŚCIOWA

 

Profesjonalna i bardzo silna hydrauliczna maszyna wytrzymałościowa stworzona do badania wytrzymałości m. in. stali, materiałów, połączeń, nitów, spawów, zgrzewów itp. Maszyna poprzez napęd hydrauliczny bada wytrzymałość materiału stabilnie zamocowanego w imadłach. Urządzenie zaprojektowane oraz zbudowane tak, aby mogło długimi latami bezawaryjnie służyć w Twojej firmie. Urządzenie dostarczane jest w pakiecie ze szkoleniem załogi.  

HYDRAULICZNE IMADŁO Wytrzymałościowe 

hydrauliczne imadło wytrzymałościowe

Profesjonalne HYDRAULICZNE IMADŁO WYTRZYMAŁOŚCIOWE o nacisku regulowanym od 75 do 315 Bar zapewnia pewne mocowanie oraz usztywnienie testowanego materiału. Wybór co do imadeł hydraulicznych jest jedną z opcji – maszyna może posiadać różnego typu łatwiejsze i tańsze sposoby przytwierdzania materiału testowanego nie tylko za pomocą imadła hydraulicznego. Wybór imadeł hydraulicznych jest jedną z droższych opcji. Naszym imadłom hydraulicznym w zależności od preferencji mogą towarzyszyć radełkowane kamienie mocujące lub frezowane wzdłużnie. Zapewniają one jeszcze pewniejsze i trwalsze stabilne zaciskanie materiału.

imadło hydrauliczne do zrywania

    •  
    • zrywarka do testowania połączeń
    • zrywające stanowisko do testowania

Hydraulika zastosowana w imadle pozwala na równoczesną pracę kompatybilnych siłowników. Siłowniki są zintegrowane ze sobą i w pracują zależnie w sposób równoczesny. Dzięki zastosowaniu ich w niezwykłym Trio mamy możliwość osiągania ponadprzeciętnych sił dociskowych.

maksymalny nacisk szczęk 180 kN (315bar)
maksymalna grubość płytek 20mm
regulacja ręczna jednej ze stron 0 – 15 mm
wymiary szczęk 70 x 210 mm
radełkowanie lub frezowanie szczęk opcja
powłoka oksyda na zimno
Hydrauliczne urządzenie zrywające
Hydrauliczne urządzenie zrywające