METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Hydraulika siłowa zachodniopomorskie

hydraulika siłowa

Hydraulika siłowa zachodniopomorskie

Hydraulika siłowa zachodniopomorskie jest to potoczne nazewnictwo branży zajmującej się pracą związaną z hydromechaniką. Hydromechanika najprościej rzecz ujmując jest mechaniką cieczy – firmy zajmujące się serwisem, produkcją i usługami związanymi z prawami hydrostatyki oraz hydrodynamiki nazywają się serwisami hydrauliki siłowej. Czyli “hydraulika siłowa” jest to ogólnikowy skrót myślowy określający podzespoły, elementy, złącza i wszystko co jest związane z napędami hydraulicznymi oraz jego, częściami, funkcjami i usługami.

Hydraulika siłowa zachodniopomorskie

Warsztat hydrauliki siłowej oraz serwis PHU METAL-SERW jest miejscem w którym każdy kontrahent może skorzystać z usług związanych z:

  • naprawa napędów hydraulicznych
  • produkcją hydrauliki siłowej
  • serwisem i regeneracja układów hydromechanicznych

Układy hydrauliczne (napędowe) występujące w maszynach i sprzęcie przemysłowym, składają się z różnych podzespołów i elementów. Głównym źródłem energii w takich układach jest pompa. Pompy wyporowe zmieniające energię mechaniczną silnika napędowego (elektrycznego bądź spalinowego) na energię hydrauliczną strumienia np. oleju hydraulicznego. Aby cały układ napędowy umożliwiał pracę np. koparce, ładowarce (oraz innym tego typu urządzeniom) muszą być zastosowane także inne elementy – np. elementy wykonawcze jak siłowniki hydrauliczne, wzmacniacze. W skład takich układów wchodzą również elementy mechaniczne, sterujące (rozdzielacze, zawory, regulatory itp.) elementy przekazujące (silniki hydrauliczne, akumulatory hydrauliczne, przewody itp.) oraz elementy i podzespoły kontrolno-pomiarowe (manometry, mierniki, termometry itp.)

Serwis hydrauliki siłowej

Aby warsztat mógł się tytułować takim mianem musi mieć doświadczenie, wiedzę orz długoletnią praktykę w hydromechanice. Bez odpowiednich predyspozycji oraz idealnie przygotowanemu zapleczu mechanicznemu oraz specjalistycznemu parku maszynowego nie ma szans na prawidłowo przeprowadzane regenerację i inne usługi związane z tematem.

Naprawa hydrauliki siłowej

Aby usługi związane z remontem, naprawą i regeneracją elementów i podzespołów hydraulicznych mogłyby być odpowiednio zrealizowane jest potrzebna wiedza. Wiedza ta powinna się również opierać na praktyce, sama teoria tutaj nic nie da. Teoria na temat budowy pewnych części to nie to samo co ich regeneracja.

Produkcja hydrauliki siłowej

Wyższa szkoła wymaga przewidywalności i wiedzy praktycznej zasad działania układów oraz ich elementów. Aby móc przewidzieć problemy i zminimalizować ryzyko niepoprawnego działania pracy budowanych części znów potrzebna jest praktyka. Praktyka oraz wiedza zdobywana latami jest to klucz do skutecznej produkcji i budowy hydrauliki siłowej.

cennik usług - serwis

ceny usług świadczonych przez nasz serwis hydrauliki siłowej
diagnoza i weryfikacja uszkodzeń80,00 zł roboczogodzina
demontaż i montaż elementów i podzespołów hydraulicznych100,00 zł roboczogodzina
regeneracja siłowników hydraulicznych120,00 zł roboczogodzina
adaptacja części zamiennych100,00 zł / godzina
audyt stanu technicznego urządzeń i maszyn120,00 zł /h

podane ceny są cenami netto

 

hydraulika siłowa zachodniopomorskie

Comments are closed here.