METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Imadła hydrauliczne

imadła hydrauliczne

Profesjonalne imadła hydrauliczne maszynowe – zaprojektowane i stworzone do testowych stanowisk zrywających.

Imadło z serii MS-210 idealne do urządzeń wykorzystujących dużą siłę rozrywania. Wykonujemy tego typu imadła na zamówienie może posiadać różne rozwiązania dotyczące samego mocowania materiału. Jest przystosowane do ciśnienia od 75 do 320 BAR. Niesamowicie mocne siły działające na materiał stabilnie i pewnie chwycą i przytrzymają materiał w określonym położeniu.

imadło hydrauliczne maszynowe

Stosowanie imadła hydraulicznego na stanowisku jest bardzo bezpieczne, wygodne, zapewniające komfort pracy.Mocowanie tego typu daje stabilność i pewność unieruchomienia materiału testowanego.

Materiał umieszczony w imadle hydraulicznym nie ma możliwości przemieszczania się lub przesuwania. Stosowane siły przenoszone to nawet 180 kN

imadła hydrauliczne

Zastosowanie tego typu imadeł hydraulicznych jest szerokie, od zrywarek, stanowisk testujących wytrzymałość połączeń, spawów, nitów, zgrzewów, po testy wytrzymałościowe materiałów, blach, profili, zakuwek itp.

imadła hydrauliczne
imadła hydrauliczne producent

Imadła hydrauliczne

Do zaoferowania mamy również różne rodzaje szczęk inaczej zwanych kamieniami. Szczęki w zależności od wybranej opcji mogą być szerokości 2x 30mm lub 20|30mm co daje możliwość uchwycenia materiału o max wymiarze 30mm. Oferowane szczęki w zależności od opcji wyposażenia mogą być:

  • proste | gładkie
  • radełkowane
  • frezowane wzdłużnie
  • frezowane krzyżowe
szczęki imadła hydraulicznego

Podane wymiary mogą być modyfikowane i przedstawiają rzeczywiste wymiary korpusu imadła w wersji MS-210. Firma Metal-Serw zapewnia wykonanie również produktów zgodnie z zapotrzebowaniem na zamówienia indywidualne. Maszynowe imadła hydrauliczne do testowych stanowisk zrywających – na zamówienie

imadło hydrauliczne do testowania połączeń
imadła hydrauliczne do zrywania

Comments are closed here.