METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Serwis i naprawa Linde

METAL-SERW to naprawa i serwis Linde – oferujemy swoje usługi:

  • remonty kapitalne
  • regeneracja podzespołów tj.: siłowniki, rozdzielacze, pompy olejowe zębate i tłoczkowe, silniki jazdy, zawory hydrauliczne, skrzynie biegów, mechanizmy skrętu, zmienniki momentu, mosty napędowe, sprężarki
  • wymiana przewodów hydraulicznych
  • usuwanie luzów tzw. kasowanie luzów za pomocą roztaczania wybitych otworów, wymiany tulei oraz wymianie sworzni

Linde – H16; H16T; H16T-03; H20; H20D H25; H25D; H25-T; H30; H40; H45D

Naprawą Hydrauliki siłowej zajmujemy się Od 1981r. Specjalizujemy się w naprawach głównych: koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, dźwigów, ładowaczy, wózków widłowych; podnośników hydraulicznych; podnośników koszowych, podnośników teleskopowych, lewarek, przyczep, naczep, agregatów hydraulicznych.

naprawa wózków Linde

Naprawa wózków widłowych Linde

Naprawa wózków widłowych Linde

Naprawa sprzętu Linde Szczecin | Gorzów

Serwis regeneracji i naprawy wszystkich rodzai wózków magazynowych oraz spalinowych wózków widłowych firmy LINDE (forklifts). Zakład mechaniki maszyn współpracuje z wieloma firmami z okolic Gorzowa i Szczecina METAL-SERW z siedzibą w Dębnie (niedaleko Kostrzyn). Kontrahenci zgłaszający się do nas mają dosyć firm, które w ofercie posiadają jedynie wymianę części i oleju hydraulicznego. Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam na odbudowę kompletnie uszkodzonych elementów maszyny lub całego wózka widłowego.

Naprawa maszyn Linde Zachodniopomorskie