METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

maszyna do wyciągania otworów z rur

Maszyna do wyciągania otworów z rur

Maszyna do wyciągania otworów z rur to urządzenie od A do Z zaprojektowane i zbudowane przez naszą firmę

MASZYNA DO WYCIĄGANIA OTWORÓW Z RUR

Urządzenie zbudowane kilka lat temu dla jednego z producentów maszyn dla firmy Hortex i Tymbark. Posiadamy pełną dokumentację wraz ze schematami, szkicami itp., które umożliwiają nam wykonanie takich maszyn w bardzo krótkim czasie i w przystępnej cenie. Urządzenie stworzone w sposób umożliwiający w łatwy, szybki i bezpieczny sposób wyciągać wcześniej nawiercone otwory w rurach wykonanych z kwasoodpornej stali.

Urządzenie do wyciągania otworów w rurach

Praca urządzenia odbywa się za pomocą hydrauliki siłowej – wbudowany napęd hydrauliczny w bardzo łatwy i ekonomiczny sposób daje się eksploatować przez długie lata.

średnice rur i otworów DN25 DN40, DN50, DN65, DN80, DN100, DN125, Dn150 według normy DIN 11850

Maszyna do wyciągania otworów z rur

Wyciągnięte otwory z rur o różnych średnicach w bardzo łatwy i precyzyjny sposób dają się połączyć. Rury tego typu często mają zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz przetwórczym. Wyciągnięte otwory w ten sposób w rurach mają możliwość łączenia. Połączone w ten sposób nabierają praktycznego zastosowania przy budowie maszyn i urządzeń do różnego rodzaju produktów przetwarzanych z owoców i warzyw (np. przy produkcji soków, przecierów, czy win. Urządzenie to wykorzystywane jest przy budowie zautomatyzowanych linii i maszyn do produkcji soków i koncentratów.

wyciągarka otworów w rucrach maszyna do wyciągania otworów w rurach Maszyna do wyciągania otworów z rur wyciąganie otworów w rurach

Maszyna dość mocno rozbudowana, w jej skład wchodzi bardzo dużo precyzyjnie wykonanych elementów. Kompletna dokumentacja zawierająca deklarację zgodności wewnątrz unijną CE, schematy elektryczne, schematy hydrauliczne, szkice, rysunki techniczne, wizualizacje 3D, instrukcję obsługi, karty katalogowe, tabliczki znamionowe itp. daje pewność i możliwość poprawnej rejestracji oraz bezpiecznej eksploatacji urządzenia

Comments are closed here.