METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Mobilne zasilacze hydrauliczne

mobilne zasilacze hydrauliczne

Przedstawiamy profesjonalne mobilne zasilacze hydrauliczne produkowane przez polską markę METAL-SERW. Budową, projektowaniem, zasilaczy hydraulicznych zajmujemy się od początku istnienia firmy. Jednak od niedawna wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientom (coraz częstszym) zaczęliśmy oferować w/w. Nasza produkcja zasilacza opiera się na zapotrzebowaniu klienta. Projekt oraz sama specyfikacja oraz działanie jest dostosowywana do potrzeby kontrahenta. Również klient informując nas o swoich potrzebach może uczestniczyć od samego początku przy ich budowie. Więc ma wpływ na każdy szczegół i budowę zasilacza.

mobilne zasilacze hydrauliczne

Mobilne zasilacze hydrauliczne

Po określeniu i ustaleniu zapotrzebowania na przepływ oraz nominalne ciśnienie pracy zasilacza przedstawiamy i zachęcamy do modyfikacji – na etapie projektowym. Klient za naszą pomocą może uczestniczyć i mieć wpływ na budowę jak i sam projekt urządzenia. Zasilacze tak tworzone spełniają wymagania i wyobrażenia kontrahenta. Mobilny sprzęt zasilający różnego rodzaju elementy wykonawcze może być również przystosowany do najróżniejszych urządzeń i sprzętu transportowego. Prezentowany na zdjęciach ma możliwość transportu za pomocą QUADA. Zaprojektowany tak, aby w sposób szybki i bezpieczny mógł być dostarczany w określone miejsce pracy. Urządzenie ma za zadanie zasilać od jednego do dwóch siłowników teleskopowych unoszących maszty.

Więcej informacji na temat budowanych zasilaczy hydraulicznych dostępna w zakładce – produkcja agregatów hydraulicznych w pasku “produkcja”

Tagi:

Comments are closed here.