METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Naprawa koparki Wacker Neuson

naprawa koparki wacker neuson

Naprawa koparki Wacker Neuson

Naprawa koparki Wacker Neuson dla jednego z naszych klientów. Klient zgłosił się do nas w celu zlikwidowania niepożądanych luzów w mocowaniu ramienia. Ze względu na pojawienie się mocnych luzów istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo kolejnych uszkodzeń. W tym przypadku w odpowiednim czasie zadbano o serwis. Serwis maszyn budowlanych METAL-SERW w celu likwidacji usterki naprawił gniazda mocujące.

Naprawa koparki Wacker Neuson

Główne mocowanie zostało zregenerowane po czym Warsztat zajął się wyprodukowaniem tulei pod wymiar. Wymiana sworzni i zastosowanie nowych tulei pozwoli klientowi na długoletnią bezawaryjną pracę sprzętem

Likwidacja luzów w ramieniu koparek

Poprzez osiowe roztoczenie otworów łączących ramie z karoserią naprawiamy wyrobione gniazda. Gniazdo tego typu po regeneracji uzyskuje prawidłowy kształt okręgu, dzięki tego typu operacji tuleja ślizgowa idealnie przylega do ścianek.

likwidacja luzów w ramieniu koparki naprawa koparki wacker neuson Naprawa koparek wacker neuson serwis wacker neuson

 

 

Likwidacja luzów ramienia koparki

Oprócz operacji wyżej wymienionych serwis maszyn budowlanych PHU METAL-SERW zajmuje się również generalnymi remontami oraz naprawami hydromechaniki. Z nami dokonasz regeneracji maszyn i sprzętu Wacker Neuson m. in.: zagęszczarek niezależnie od modelu. Naprawa siłowników oraz wszystkich innych elementów układu hydraulicznego.

likwidacja luzów w ramieniu koparki

Comments are closed here.