METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Naprawa ładowarek STALOWA WOLA

naprawa ładowarek Stalowa Wola

Naprawa ładowarek Stalowa Wola

Naprawa ładowarek Stalowa Wola to dla nas nic nowego. Ładowarki Stalowa Wola charakteryzują się bardzo dobrą budową oraz wysokiej jakości elementami użytymi do ich budowy. Ładowarka o bardzo dobrej konstrukcji i używanych przy jej produkcji podzespołów i elementów najwyższej klasy, czyni z tych ładowarek produkt bardzo dobrej jakości na światowym poziomie. Pomimo tego podzespoły jak i części w tego typu sprzęcie zużywają się i ulegają awarii. Bardzo przemyślana i dobrze zaprojektowana konstrukcja ładowarki STALOWA WOLA umożliwia serwisom i warsztatom naprawczym takim jak nasz na bardzo łatwy i dogodny demontaż elementów i części.

Naprawa ładowarek Stalowa Wola

Dla jednego z naszych klientów dokonaliśmy przeglądu i diagnozy sprzętu po zakupie. Pomimo bardzo dobrego stanu na pierwszy rzut oka, ładowarka wymagała kilku niedużych napraw i regeneracji. Ładowarka STALOWA WOLA pomimo dużej ilości, jak na swój wiek przepracowanych roboczogodzin zachowała idealny stan wizualny jak i techniczny. Standardowo wymagała wymiany uszczelniaczy na siłownikach, jednak nic więcej oprócz wymiany uszczelnień nie wymagało dalszych działań. Dodatkowo powstałe luzy na połączeniach przegubowych wymagały roztaczania i wymiany starych, wybitych tulei oraz sworzni. Standardowy przegląd okresowy wymagał wymiany płynów oraz oleju hydraulicznego.

Aby móc dokonać wymiany uszczelniaczy w siłownikach montowanych w tego typie ciężkim sprzęcie budowlanym, warsztat hydrauliki siłowej i mechaniki maszyn, oprócz doświadczenia i przeszkolonej załogi oraz nabytej wiedzy uzyskanej poprzez wieloletnią praktykę musi posiadać odpowiednio przygotowane zaplecze techniczno – maszynowe. Demontaż siłowników wbrew pozorom nie jest czymś wyjątkowo trudnym, jednak wymaga odpowiedniego przygotowania miejsca oraz demontażu dużej ilości elementów konstrukcyjnych. To jednak umożliwia równocześnie przygotowanie demontowanych elementów do późniejszego wytaczania otworów i pozbycia się niepożądanych luzów. Naprawa maszyn budowlanych tego typu to bardzo duże wyzwanie dla niedoświadczonych mechaników.

This slideshow requires JavaScript.

Dla wszystkich naszych klientów życzymy tak udanych transakcji i sprzętu budowlanego w takim stanie technicznym po zakupie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy PHU METAL-SERW Polska, zachodniopomorskie telefon 0048 95 760 2366

i serwis

Comments are closed here.