METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

naprawa podnośników kanałowych

naprawa podnośników kanałowych

naprawa podnośników kanałowych

profesjonalna regeneracja i naprawa podnośników kanałowych w METAL-SERW to możliwe. Posiadasz warsztatowe hydrauliczne podnośniki które uległy awarii zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Firma zajmuje się fachowym serwisem tego typu podnośników. Dzięki nam nie musisz martwić się o zakup nowego często bardzo drogiego podnośnika w momencie, gdy Twój siłownik lub cały podnośnik uległ awarii.

naprawa podnośników kanałowych

Twój podnośnik opada, nie trzyma ciśnienia lub nie podnosi? Zapraszamy do nas, w naszym serwisie zdiagnozujemy przyczyny, wycenimy i określimy czas jego regeneracji. Usuwanie wszystkich awarii w siłownikach podnośników, uszczelnianie oraz wymiana i adaptacja nowych elementów. Warsztat hydrauliki siłowej METAL-SERW usuwa wszystkie skutki nieprawidłowego działania i funkcjonowania podnośnika kanałowego.

This slideshow requires JavaScript.

hydrauliczne podnośniki kanałowe

Z nami pozbędziesz się uszkodzeń w ramie wózka, siłowniku, naprawisz kółka przesuwu, pompę, tłoki, zawory bezpieczeństwa | przeciążeniowe oraz wszystkie inne akcesoria. Możliwości jakie daje nam wieloletnie doświadczenie jest ogromne, mamy w ofercie takie działania jak np. wymiana rury cylindrycznej | korpusu siłownika i wiele więcej. Dzięki nam podnoszenie pojazdów ciężarowych w Twoim warsztacie będzie ponownie możliwa.

Dlaczego warto być naszym klientem

Dzisiaj jeden z naszych stałych klientów dostarczył nam podnośnik do naprawy – uszkodzony system pompowania oraz kompatybilny siłownik. Z racji na fakt bycia naszym stałym dostawcą elementów do serwisowania otrzymał lepszą cenę za regenerację niż normalna. Dodatkowo klienci tacy jak w/w Pan mogą poszczycić się obsługą poza kolejnością. Może to nie fair wobec innych klientów…jednak tak to jest, że nasi stali klienci są doceniani przez nas w różny sposób między innymi tym, że ich zlecenia są traktowane priorytetowo i często poza kolejnością

Comments are closed here.