METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Naprawa pompy HMR105-02P Caterpillar

Naprawa pompy HMR105_02P Caterpillar

Naprawa pompy HMR105-02P Caterpillar

Profesjonalna naprawa pompy HMR105-02P Caterpillar tylko w PHU METAL-SERW. Nasz serwis umożliwia klientom wyjątkowo krótki czas przestoju maszyny. Podzespoły takie jak pompy w bardzo krótkim czasie i przy zachowaniu najwyższych standardów pozbyć się awarii. Szybkie realizacje powierzonych prac odbywają się za pośrednictwem doświadczonego zespołu fachowców.

HMR105_02_P

Naprawa pompy HMR105-02P Caterpillar

W zależności od rodzaju uszkodzenia, po przeprowadzonej weryfikacji warsztat ocenia zakres niezbędnych prac, a klient w zaledwie kilka godzin otrzymuje wycenę wraz z przybliżonym czasem pracy. W celu obniżenia kosztów na polecenie klienta jesteśmy w stanie regenerować poszczególne elementy i części.

naprawa pompy HMR105-02P Caterpillar

Jak wygląda współpraca? Klient dostarcza pompę do weryfikacji, po jej przeprowadzeniu otrzymuje raport stanu technicznego. Dzięki przeprowadzonemu audytowi przez nasz zespół, który ocenia każdy element i część jesteśmy w stanie ocenić uszkodzenia oraz stan wyeksploatowania poszczególnych podzespołów. Ta czynność pozwala nam określić zakres niezbędnych prac. Warsztat kontaktuje się z kontrahentem i przedstawia koszty naprawy oraz czas realizacji takiej usługi.

Naprawa pompy HMR105-02P Caterpillar  HMR10502P

Comments are closed here.