METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Naprawa silników hydraulicznych

Nasz zakład od przeszło 35 lat zajmuje się naprawami silników hydraulicznych zębatych, łopatkowych oraz wielotłokowe. Jesteśmy w stanie naprawić każdego rodzaju silniki hydrauliczne występujące w różnego rodzaju maszynach i urządzeniach. Wszystkie naprawy silników hydraulicznych objęte są gwarancją. Przystosowany do tego zakład jak i doświadczenie załogi gwarantuje usługę na najwyższym poziomie i zadowalający kontrahentów czas realizacji. Silniki hydrauliczne trafiające do klienta są testowane i sprawdzane na wyspecjalizowanym do tego sprzęcie. Po przejściu testów dopiero oddawane w ręce klienta.

Rodzaje naprawianych przez nas silników wolnoobrotowych / wysokoobrotowych:

  • silniki hydrauliczne szybkoobrotowe
  • silniki hydrauliczne zębate wolnoobrotowe (orbitalne i satelitowe)
  • silniki hydrauliczne łopatkowe wolnoobrotowe
  • silniki hydrauliczne wielotłokowe wolnoobrotowe (osiowe oraz promieniowe)

Silniki hydrauliczne obrotowe oporowe zarówno szybkoobrotowe jak i wolnoobrotowe charakteryzują się: możliwością pracy przy wysokich ciśnieniach, możliwie dużą równomiernością prędkości obrotowych, łatwością rozruchu oraz wysoką sprawnością – dlatego m.in. na te właściwości zwracamy uwagę podczas testów. Naprawiony silnik hydrauliczny jest zwracany w ręce klienta jedynie w momencie spełnienia w/w warunków.

Nasza firma zajmuje się również projektowaniem układów hydraulicznych oraz doborem silników hydraulicznych w nich istniejących. Nie wszyscy posiadają umiejętność odpowiedniego doboru silnika do budowanego układu lub wymianie silnika w istniejącym układzie. Dlatego jest to ciesząca się popularnością usługa wśród firm zajmujących się np. automatyzacją przedsiębiorstw lub budową maszyn i urządzeń wykorzystujących napęd hydrauliczny. Silnik hydrauliczny jak siłownik od razu po pompie jest najważniejszym elementem w układzie który odpowiada za odpowiednie jego działanie. Dlatego trzeba postępować zgodnie z dobrze znanymi nam zasadą jego doboru. Zapraszamy do współpracy.

Hydromotory

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji hydromotorów stosowanych w maszynach zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. Usuwanie awarii z uszkodzonych silników obrotowych to usługa, która występuje w naszej ofercie od początku istnienia, tj 1981 r.

Naprawa silników hydraulicznych

naprawa silników hydraulicznych hydraulicznych 3