METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

naprawa skrzyni biegów w maszynach budowlanych

naprawa skrzyni biegów w maszynach budowlanych

Naprawa skrzyni biegów w maszynach budowlanych

Polski serwis i naprawa skrzyni biegów w maszynach budowlanych prowadzony w warsztacie PHU METAL-SERW to najlepszy wybór. Firma zajmuje się regeneracjami tego typu od przeszło 37 lat. W naszym serwisie dokonasz diagnozy oraz uzyskasz w bardzo krótkim czasie wycenę oraz weryfikację uszkodzeń twojej skrzyni. Zespół wykwalifikowanych fachowców jakich zatrudniamy na Twoje wyraźne życzenie (w celu obniżenia kosztów naprawy) jest w stanie odbudować każdy uszkodzony element skrzyni.

Remont skrzyni biegów w maszynie

Każda skrzynia biegów niezależnie, czy jest to skrzynia manualna czy automatyczna poddawana jest profesjonalnej weryfikacji. Po jej przeprowadzeniu i odnalezieniu wszystkich przyczyn awarii sporządzona zostaje lista uszkodzonych części i podzespołów skrzyni. W przypadkach w których elementy nadają się do regeneracji poddawane są naprawie. Podzespoły i części które są uszkodzone w taki sposób, że nie nadają się ani do dalszej eksploatacji i naprawy – zostają wymienione na nowe lub jeśli to możliwe przystępujemy do ich odtworzenia | odbudowy.

koszt – naprawa skrzynie biegów w maszyn budowlanych

Wszystkie koszty naprawy podawane są wraz z czasem realizacji remontu. Ceny uzależnione są od wielu czynników, jednym z nich jest producent / marka skrzyni biegów. Wszystkie części składowe takie jak kosz, tarczki, zębatki, wały, łożyska itp wchodzące w skład skrzyni mają różną cenę. Wycena remontu skrzyni możliwa jest dopiero po przeprowadzeniu szczegółowego audytu jej stanu. W celu zweryfikowania stanu technicznego skrzyni biegów, a co za tym idzie wycenę usunięcia awarii należy wysłać na nasz adres.

naprawa skrzynie biegów maszyn budowlanych

Skrzynia biegów automatyczna jak i manualna to element bardzo ważny, dlatego nie powinno się oddawać go w ręce niewykwalifikowanych i niedoświadczonych warsztatów. Firma METAL-SERW z racji na fakt funkcjonowania na polskim rynku od 1981 roku, jest sprawdzonym partnerem w wykonywaniu tego typu usług. więcej informacji na temat remontów tego typu znajdziecie Państwo w zakładce NAPRAWA > naprawa skrzyń biegów. Zapraszamy do współpracy!

This slideshow requires JavaScript.

zaplanuj remont swojej skrzyni – ustal termin

Comments are closed here.