METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

prasa hydrauliczna 40 TON

Prasa hydrauliczna 40 TON  – Polskie urządzenie ciśnieniowe. Posiada napęd hydrauliczny elektrycznie sterowany. Zabezpieczenia i certyfikaty umożliwiające użytkowanie na terenie całej unii europejskiej. 

 

 

 

Prasa hydrauliczna 40 Ton

Prasa hydrauliczna 40 TON

prasa hydrauliczna 40TON certyfikowana

Siła nacisku prasy to aż 40TON

Pomimo lekkiej a zarazem masywnej konstrukcji prasa nie stanowi obciążenia powierzchni warsztatowej. Rozwiązania zapewniają pewne i stabilne użytkowanie urządzenia. Kompaktowa maszyna zapewnia pełen zakres pracy i umożliwia instalację dodatkowych alternatywnych narzędzi. Po instalacji alternatywnych urządzeń maszyna staje się czymś więcej aniżeli urządzenie typowo warsztatowe do np. wciskania i wyciskania elementów.

Prasa - polskiej produkcji

Hydrauliczna prasa firmy METAL-SERW. Urządzenie zaprojektowane i budowane na terenie kraju. Maszyna spełnia najwyższe standardy jakościowe, zapewniając komfort pracy. Urządzenie sterowane za pomocą elektryki. Prasa zapewnia bezpieczeństwo obsłudze,a zarazem umożliwia wygodę użytkowania. 

Urządzenie posiada pełną regulację stołu, ale nie tylko. Firma METAL-SERW zapewniając pełen zakres obsługi urządzenia zapewniła regulację odsunięcia drzwi zabezpieczających. Drzwiczki w razie potrzeby można.

Parametry techniczne

Prasa hydrauliczna METAL-SERW 40T

prasa hydrauliczna rysunek techniczny

DANE TECHNICZNE

Siła nacisku

zasilanie

sterowanie

wymiary urządzenia

ciśnienie MAX

manometr

MOC

siłownik hydrauliczny

skok siłownika

sterowanie

gwint tłoczyska

regulacja stołu

regulacja drzwiczek

przestrzeń robocza

 

40 TON

380V

24V

2100 x1711 x 600 x mm

250 BAR

TAK

3,0 KW

dwustronnego działania

380mm

elektryczne

zewnętrzny M30x2

TAK

TAK

wys.950mm szer.830mm

 


CERTYFIKOWANE URZĄDZENIE


opcje warsztatowej prasy hydraulicznej:

Opcjonalne wyposażenie pozwala na użytkowanie zgodne z zapotrzebowaniem. W celu realizacji danej czynności należy dopasować stempel (montowany na tłoczysku) oraz odpowiednie narzędzie zamontować na stole regulowanym.

prasa hydrauliczna 40Ton schemat

Gwarancja jakości i pełnej satysfakcji – Nasza firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy na stanie części zamienne.

Urządzenie techniczne dające wiele możliwości. Prasa jest bardzo dobrze, staranie wykonana z zachowaniem niezwykłej precyzji. Układ hydrauliczny zastosowany w maszynie pozwala na pewne i długoletnie użytkowanie. Zaprojektowana i stworzona przez nas – firma z polskim kapitałem. Wybór naszego produktu gwarantuje Państwu długoletnią bezawaryjną eksploatację. 

Comments are closed here.