METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Hydrauliczne prasy do klejenia drewna

Dzięki naszemu doświadczeniu w budowie maszyn jesteśmy w stanie budować prasy zgodnie z potrzebami zamawiającego. Oferta dotyczy od najprostszych rozwiązań po unikalne systemy załadunku i wyrównywania wsadu.

Budowa maszyny pod zamówienie to gwarancja wszechstronności i “elastyczności” konstrukcji. Możliwość klejenia zarówno krótkich elementów mających zastosowanie w stolarce okiennej jak długich elementów konstrukcyjnych. Indywidualne parametry maszyny umożliwiają zamawiającemu klejenie różnej grubość i wysokość elementów.

Stolarnie borykające się z brakiem przestrzeni mają do wyboru kilkanaście modułów dzięki którym są w stanie w sposób odpowiedni dla swojej firmy zagospodarować pomieszczenie.

Budowa ramy może być wykonana z profili zamkniętych, dwuteowników, ceowników lub kątowników dobrze zespawanych ze sobą – tworzących masywną konstrukcje stalową, czyli fundament dla zamontowanej hydrauliki.

Hydrauliczne prasy do klejenia drewna

Wachlarz opcji sterowania jak i sama budowa stołu jest ogromna. Budujemy prasy zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta.

PEWNOŚĆ:

Jesteśmy polskim producentem – nie używającym podzespołów pochodzenia chińskiego. Cała hydraulika siłowa, rama a nawet przyłącza oraz przewody hydrauliczne produkowane są przez nas. To ułatwia nam na uzyskiwanie najwyższych parametrów. Zapewniając jednocześnie niezawodność działania i łatwość obsługi. serwis szkoleniowy, gwarancyjny i pogwarancyjny

OPCJE DODATKOWE:

sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna ……to tylko niektóre plusy współpracy z nami

 prasy do klejenia drewna

 

Hydrauliczne prasy sterowane

MOŻLIWOŚCI KONTROLNE:
pomiar ciśnienie podczas klejenia elementów można regulować. W zależności od rodzaju materiału i sposobu klejenia istnieje możliwość regulacji mocy docisku.

Sterowanie prasą

Może odbywać się za pomocą:
  • ROZDZIELACZY RĘCZNYCH (jedno sekcyjnych lub wielosekcyjnych)
  • WŁĄCZNIKÓW ELEKTRYCZNYCH KOMPUTERA (rozdzielacze, zawory i cewki sterowane elektronicznie)
  • WYŚWIETLACZA DOTYKOWEGO (rozdzielacze, zawory, cewki, położenie tłoczyska sterowane interface’m)

Prasy do klejenia drewna

prasa do klejenia drewna
hydraulicze prasy do klejenia drewna
prasa hydrauliczna do klejenia
prasy do klejenia
prasy do klejenia drewna
hydrauliczne prasy do klejenia
polskie prasy do klejenia drewna
producent pras do klejenia
hydrauliczne prasy do klejenia