METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Produkcja agregatów hydraulicznych

Budową i projektowaniem układów hydraulicznych firma METAL-SERW zajmowała się od samego początku jej istnienia. Produkujemy komponenty, łączymy ze sobą w podzespoły aż po kompletny agregat hydrauliczny. Niezawodna technologia i wysoka jakość produktu jaką gwarantujemy opiera się na szczegółowej i kompleksowej metodzie testów i kontroli jakości.

Dzięki doświadczeniu nabytym przez lata uzyskiwanie wysokich parametrów technicznych w naszych agregatach hydraulicznych spełnia wymagania stawiane nam przez rynek i gwarantuje zadowolenie klienta.

Dzięki dobrze funkcjonującemu zapleczu konstrukcyjno-technicznemu i możliwościami jakimi dysponujemy, praca naszego produktu może opierać się na zasilaniu silnikami elektrycznymi jak i spalinowymi. Tworzone przez nas agregaty hydrauliczne mogą być sterowanie ręcznie lub elektronicznie.

Współpracując z firmami realizujemy zamówienia “od A do Z” budując nowe układy hydrauliczne, ale również opieramy się na powierzonej dokumentacji. W dostarczonych danych lub w istniejących już systemach dokonując weryfikacji i modernizacji zapewniamy idealne rozwiązania.

 

ParametryOpcje
POMPA HYDRAULICZNAzębate, tłoczkowe, łopatkowe, pompy o zmiennym wydatku ciśnienia
CIŚNIENIE PRACY UKŁADUOd 1 do 35MPa
WYDAJNOŚĆOd 0,1 do 100 l/min
MOC SILNIKAOD 0,25kW DO 55kW
ROZDZIELACZERozdzielacze sterowane ręcznie, rozdzielacze sterowane elektrycznie, rozdzielacze sterowane elektrycznie i ręcznie; monoblokowe lub sekcyjne:
NAPIĘCIE STEROWANIA ELEKTROZAWORÓW6, 12, 24, 110, 230
ZBIORNIKI OLEJUOd 6L do 500L ze wskaźnikiem poziomu oleju , korkiem wlewowym wraz z odpowietrznikiem
PŁYNYOleje mineralne i syntetyczne HL, HM, HV
ZAWORYPrzelewowe, zwrotne, zwrotno-hamujące, dławiące, dławiąco zwrotne, krzyżowe, regulatory przepływu, sekwencyjne, krańcowe
TEMPERATURA PRACYOd -20 do 80ºC
FILTRACJAfiltry powrotne lub ssące, wskaźnik optyczny zabrudzenia, wskaźnik optyczno-elektryczny zabrudzenia, wskaźnik optyczno-elektryczny z termostatem
POMIAR CIŚNIENIAManometr cyfrowy, manometr glicerynowy, manometry z zaworem odcinającym , czujniki ciśnienia, przetworniki ciśnienia, elektroniczny przełącznik ciśnienia z wyświetlaczem (rejestrator cyfrowy)
WYPOSAŻENIE DODATKOWEAkumulator hydrauliczny, chłodnica oleju, termostat chłodnicy, elektryczny wskaźnik poziomu oleju z zabezpieczeniem, elektryczny pomiar temperatury,

Produkcja agregatów hydraulicznych

mobilny agregat hydrauliczny
produkcja agregatów hydrulicznych
producent gregatów hydraulicznych
producent zasilaczy hydraulicznych
producent agregatów hydraulicznych
agregaty hydrauliczne producent

Naprawa zasilaczy hydraulicznych

Oprócz budowy nowych zasilaczy, zajmujemy się również remontami układów hydraulicznych i ich projektowaniem. Na podstawie dostarczonego zasilacza, schematu hydraulicznego lub specyfikacji jesteśmy w stanie dokonać modyfikacji oraz dokonać audytu funkcjonującego obecnie układu.

Producent agregatów hydraulicznych

producent agregatów hydraulicznych