METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Producent pras hydraulicznych

Firma PHU METAL-SERW produkuje wysokiej klasy warsztatowe prasy hydrauliczne. Układ hydrauliczny przystosowany do potrzeb klienta. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Parametry techniczne prasy dobierane są do potrzeb klienta. Dzięki czemu zastosowane są jedynie potrzebne podzespoły a maszyna zyskuje na ekonomii.

Oferujemy prasy napędzane silnikami elektrycznymi sterowane ręcznie, ale także sterowane elektronicznie, na zasadzie interfejsu. W drugim przypadku położenie tłoka sterowane dotykowo za pomocą wbudowanego, dotykowego wyświetlacza. Możliwość obsługi poprzez istniejący już system w przedsiębiorstwie.

Jesteśmy w stanie zbudować każdy rodzaj prasy z napędem hydraulicznym w oparciu o zapotrzebowanie klienta lub zgodną z dostarczoną dokumentacją. Projektujemy prasy pod indywidualne zamówienia. Oferujemy gotowy produkt o najwyższej jakości zgodny ze standardami i zachowaniu przepisów BHP. Na każdą prasę udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Każdy produkt objęty jest gwarancją – wraz z maszyną dostarczamy pełną dokumentację zawierającą m.in. Instrukcję obsługi, deklarację zgodności CE, rysunki techniczne, kartę gwarancyjną itp. Ponadto istnieje możliwość przeszkolenia załogi , a nawet zaprojektowanie i zautomatyzowanie linii produkcyjnej.

producent pras hydraulicznych

produkcja pras hydraulicznych

Serwis pras hydraulicznych

Nasza firma specjalizuje się w naprawach pras hydraulicznych, zapewniając serwis wszystkich rodzai i marek pras hydraulicznych dostępnych na rynku. Zapewniamy diagnozę, weryfikację uszkodzeń i naprawę prasy od A do Z.

Produkcja pras hydraulicznych

producent pras hydraulicznych
prasy hydrauliczne do formowania
zgniatarka hydrauliczna
producent pras hydraulicznych
producent pras hydraulicznych
Prasa hydrauliczna 40 Ton
producent pras hydraulicznych


produkcja pras hydraulicznych