METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Regeneracja | czyszczenie filtrów DPF

mycie DPF

Regeneracja | czyszczenie filtrów DPF

Profesjonalna regeneracja – czyszczenie filtrów DPF z wykorzystaniem maszyny | myjki do filtrów cząstek stałych. Nasze urządzenie jest wyspecjalizowanym sprzętem który umożliwia przywrócenie 98,9 % sprawności (czyli niemalże pełnej przepustowości) filtra cząstek stałych i katalizatorów. Za naszym pośrednictwem zregenerujesz i wyczyścisz układy odprowadzania spalin w silnikach diesla oraz benzynowych.

 

Czyszczenie filtrów DPF

Mamy możliwość regeneracji filtrów wszystkich typów, a także ich rodzai występujących w maszynach budowlanych, rolniczych, drogowych jak i autach osobowych, dostawczych, TIR czy autobusu i inne pojazdy komunikacji miejskiej

czyszczenie filtrów DPF

Realizujemy zlecenia na filtry suche jak i mokre.

  • DPF
  • SCR
  • FAP – Adblue
  • KAT
  • GPF
  • Euro6

czyszczenie DPF

regeneracja DPF

https://www.facebook.com/METALserw/videos/2551064325154013/
czyszczenie filtrów DPF

W celu zapewnienia pewnej i trwałej eksploatacji po czyszczeniu filtrów cząstek stałych dla naszych kontrahentów zapewniamy:

  • Pełny raport przeprowadzonej usługi
  • raport skuteczności wraz z pomiarem różnicowym ciśnienia
  • pisemną gwarancję
  • fakturę VAT

GWARANCJA

Wykorzystujemy maszynę najnowszej generacji – rozwiązania pozwalające na przywrócenie całkowitej przepustowości filtrów

mycie katalizatorów

mycie DPF

Producent maszyn do regeneracji DPF

Nasza metoda

Nasza usługa polega na całkowicie bezpiecznej i bezinwazyjnej metodzie hydrodynamiczno – pneumatycznej. Wyspecjalizowane urządzenie w bardzo precyzyjny sposób (dopasowany do każdego rodzaju filtra) płucze filtry specjalnym płynem. Temperatura jak i impulsy oraz sama dawka płukanki dopasowywana jest do wielkości zanieczyszczeń. Z czyszczonego filtra w sposób bezpieczny wydostaje się z komór bez obawy na zniszczenie sit lub monolitu. W sposób bezpieczny i ekologiczny wypłukane zostają wszystkie zanieczyszczenia, osad, zatory, ogar jak i zgromadzony popiół na zewnątrz filtra

MYCIE DPF

Wtryski lub turbina uległa awarii aczkolwiek to nie dyskwalifikuje filtra do dalszej eksploatacji

https://youtu.be/5Y2S3_–8ME
Mycie filtrów DPF

Eksploatując pojazd lub maszynę musisz wiedzieć o tym, że po usunięciu awarii związanej z uszkodzeniem wtrysków lub turbiny każdorazowo należy wykonać usługę czyszczenia katalizatora lub filtra cząstek stałych. Mycie tego skomplikowanego elementu układu wydechowego domowymi sposobami zawsze kończy się na nieprawidłowej likwidacji awarii, jednakże kolejnym demontażu. Nie daj się nabrać na mycie filtrów za pośrednictwem osób do tego niepowołanych i niespełniających wymagań logicznych jak i BDO. Zadbaj o innych użytkowników dróg oraz o nasz ekosystem pozbądź się nieprawidłowości w swoim układzie wydechowym.

Już nie musisz wycinać filtrów i wprowadzać zmian w komputerze pokładowym! Nasza usługa jest bardzo przyjazna dla środowiska i również dla Twojego portfela. Pewna skuteczność procedury regeneracji DPF ma wpływ na jakość pracy silnika. Popraw pracę układu wydechowego, korzystnie wpłynie to na pojazd, jednakże nie skróci to jego żywotności.

regeneracja-czyszczenie-filtrów-DPF

https://goo.gl/maps/z8JhtaSS957CjT3w9

Comments are closed here.