METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

regeneracja siłowników podnoszenia kabiny

naprawa siłowników podnoszenia kabiny

regeneracja siłowników podnoszenia kabiny

Remont i regeneracja siłowników podnoszenia kabiny w naszym serwisie ! To możliwe, już nie musisz kupować nowego, często dużo droższego siłownika unoszenia kabiny. Siłowniki hydrauliczne służące do unoszenia kabiny w pojazdach dostawczych | ciężarowych SCANIA, MAN, MERCEDES, VOLVO itp to wydatek od 700,00 do nawet kilku tysięcy. Warunki i miejsce pracy takich cylindrów mają bardzo niekorzystny wpływ na ich funkcjonowanie oraz stan. Środowisko w jakim są eksploatowane mają niekorzystny wpływ na ich eksploatację, co skutkuje częstymi awariami.

regeneracja siłowników podnoszenia kabiny

Niezależnie od uszkodzeń takiego siłownika, jego regeneracja w naszym serwisie jest jak najbardziej możliwa. Ich remont często w skład którego wchodzi m.in.: wymiana mocowań, tłoczyska lub rury cylindrycznej skutecznie eliminuje ich nieprawidłowe działanie. Przeprowadzone prace mające na celu nie tylko wymianę uszczelniaczy (jak to często bywa w konkurencyjnych serwisach) lecz wymagane, prawidłowo przeprowadzone wymagające pracę. W naszym warsztacie wyspecjalizowanym w naprawach siłowników hydraulicznych wymiana i odbudowa uszkodzonych elementów i części to normalna czynność. Dzięki nam nie musisz płacić za zlecenia do zewnętrznych firm jak to często bywa w serwisach pojazdów ciężarowych. Aby przyśpieszyć i obniżyć koszty w momencie, gdy cylinder i/lub tłoczysko wymaga odbudowy – przeprowadzony remont opiera się o zastosowaniu sprawnych elementów. Tego typu rozwiązanie znacznie przyśpiesza naprawę i znacznie zmniejsza jej koszty.

naprawa siłownika podnoszenia kabiny

Na przestrzeni czasu za naszym pośrednictwem setki zadowolonych kontrahentów pozbyło się problemów z uszkodzonym siłownikiem podnoszenia kabiny. Firma z racji na doświadczenie oferuje przystępne ceny ich regeneracji oraz bardzo krótkie terminy. Podnoszenie kabiny w ciężarówkach (pojazdach ciężarowych) zregenerowanymi cylindrami to czysta przyjemność. Widząc cylinder w takim stanie aż chce się unosić kabiny…praktycznie same się unoszą ;P

This slideshow requires JavaScript.

Comments are closed here.