METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Remonty kapitalne ładowarek Hanomag

naprawa ładowarek Hanomag

Remonty kapitalne ładowarek Hanomag

Setki przeprowadzonych regeneracji i remontów ładowarek firmy Hanomag

Ładowarki kołowe Hanomag są bardzo popularnymi na polskim rynku sprzętem ciężkim. Większość, która trafia pochodzi z zasobów zachodnich firm, które zostały sprzedane z racji na wiek, wypracowanie, dużą ilość przepracowanych roboczogodzin, uszkodzeń i awarii które były niemożliwe do usunięcia przez serwisy w krajach zachodniej europy (lub były nieopłacalne).

Rekonstrukcja uszkodzonych ładowarek

Po usunięciu uszkodzeń w ładowarce Hanomag, sprzęt ten staje się niezawodnym i bardzo wartościowym narzędziem. W odpowiednich rękach i przeszkolonym operatorze maszyny te mogą być bezawaryjnie eksploatowane przez długie lata. Ładowarki Hanomag są wykonane bardzo solidnie a ich podzespoły to kwintesencja niemieckiej precyzji. Użyte do ich budowy podzespoły są bardzo dobrej jakości dlatego w kilkudziesięcioletniej maszynie występują znikome szanse na nagłe niezaplanowane przestoje, czy awarię sprzętu.

Serwis ładowarek HANOMAG

Remontami kapitalnymi firma METAL-SERW zajmuje się od roku 1981 i od tego czasu zdobyła niesamowicie obszerne doświadczenie w ich remontach. Naprawa ładowarek Hanomag w naszym zakładzie to pewność sukcesu

Comments are closed here.