METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Serwis maszyn budowlanych Gorzów

serwis maszyn budowlanych Gorzów

Fachowy serwis maszyn budowlanych Gorzów i okolice zapewnia profesjonalne usługi związane z remontami hydrauliki. Hydromechanika i remonty zespołów i elementów wykonawczych układów hydraulicznych występujących w maszynach budowlanych to nasza specjalność. Firma Metal-serw to specjaliści w zakresie remontów, serwisie oraz kompleksowej regeneracji usterek mogących wystąpić w koparkach, spycharkach, ciągnikach, koparko-ładowarkach kołowych oraz wszystkich urządzeń gąsienicowych. Zakres naszych usług opiera się na remontach uszkodzeń i awarii hydromechanicznych. Zapewniamy usunięcie wszystkich możliwych skutków i przyczyn awarii mogących wystąpić w Twoim urządzeniu.

Serwis maszyn budowlanych Gorzów

W naszym serwisie możesz dokonać szeregu różnych fachowych usług. Z racji na lokalizację naszego serwisu (niedaleko Gorzowa Wlkp.) zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń. Wszystkie prace jakich się podejmujemy opatrzone są gwarancją i bierzemy pełną odpowiedzialność za efektywność naszych usług. W przypadku występujących awarii na terenie miasta Gorzów zapewniamy szybki i niedrogi transport niskopodwoziowy. Lokalizacja naszego zakładu hydrauliki siłowej zapewnia tani i dogodny przewóz maszyny.

pewien stary mechanik – wyjadacz

Profesjonalne usługi potwierdzone muszą być wypracowanymi latami – tylko tak zdobywasz doświadczenie praktyczne
Serwis maszyn budowlanych Gorzów
Serwis maszyn budowlanych Gorzów

Naprawa maszyn budowlanych Gorzów

Kompleksowe naprawy układów hydraulicznych w maszynach budowlanych wszystkich marek i typów. Zajmujemy się maszynami kołowymi, gąsienicowymi jak i dwudrogowymi. Nasze doświadczenie zawdzięczamy wieloletniej obecności na rynku. W okresie 38 lat prowadzonej działalności mieliśmy możliwość poznania wszystkich aspektów związanych z elementami i podzespołami najbardziej nawet skomplikowanych i rozbudowanych układów.

Naprawa maszyn budowlanych Gorzów
Naprawy – maszyna budowlana z Gorzowa

Naprawy silników obrotu w koparkach

Pewne i skuteczne naprawy silników obrotu jak i kolumn obrotu w koparkach. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami i regeneracją uszkodzonych lub wyeksploatowanych elementów odpowiedzialnych za obrót w koparkach. W przypadku kolumny obrotu jak i kolumny obrotu zapewniamy usunięcie usterki oraz doprowadzenia do stanu niemalże idealnego. W przypadkach uszkodzonego hamulca obrotu lub silnika odpowiedzialnego również za hamowaniem i sterowaniem obrotem, po przeprowadzonej dogłębnej weryfikacji, określenia zakresu prac; kontaktujemy się z klientem w celu zaproponowania kompleksowego rozwiązania i przedstawienia oferty cenowej.

Comments are closed here.