METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Siłowniki hydrauliczne (cylindry hydrauliczne)

Bogata oferta na wszelkiego rodzaju siłowniki hydrauliczne jaką dysponuje firma METAL-SERW zaspokaja potrzebę najbardziej wymagającego klienta. METAL-SERW to produkcja, ale także ich naprawa. Budowa siłowników hydraulicznych opiera się na powierzonej dokumentacji lub na dostarczonym wzorze. Nasza produkcja opiera się na użyciu najwyższej klasy materiałów. Oferta na siłowniki (cylindry) budowane w oparciu o karty katalogowe, lub rysunki techniczne, jak i odbudowa zniszczonych elementów wykonawczych zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta odbywa się według wypracowanej i sprawdzonej procedury.

Siłowniki hydrauliczne (cylindry hydrauliczne)

Proponowane przez nas cylindry hydrauliczne to produkt najwyższej klasy pozwalający stworzyć najbardziej skomplikowane oraz nowoczesne systemy hydrauliczne wszelkiej maści. Produkt doskonale nadający się do urządzeń zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.

produkcja cylindrów hydraulicznych

Producent elementów wykonawczych oraz cylindrów teleskopowych…

producent siłoników hydraulicznych

NAPRAWA CYLINDRÓW HYDRAULICZNYCH

Naprawa siłowników oraz cylindrów teleskopowych…

naprawa siłowników hydraulicznych

siłowniki hydrauliczne METAL-SERW

Cylindry hydrauliczne

Siłowniki jednostronnego i dwustronnego działania, teleskopowe, nurnikowe oraz ciągnące o dowolnych wymiarach oraz długości skoku. Zakończenie siłownika różnego rodzaju sposobami mocowań przodu jak i tylnej jego części w dowolnie wybranej kombinacji.

Najczęściej występujące rodzaje mocowań siłowników