METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Spawanie stali kwasoodpornej TIG

spawanie stali kwasoodpornej

METAL-SERW świadczy różnego rodzaju usługi m. in. spawanie stali kwasoodpornej TIG. Nasze usługi spawania stali czarnej oraz szlachetnej metodami tradycyjnymi w tym MIG/MAG powiększyliśmy o spawalnictwo metodą TIG.

Spawanie stali kwasoodpornej TIG

Świadczymy usługi spawania TIG’iem wszystkich rodzai stali kwasoodpornych:

  • Stal AISI 201
  • AISI 202
  • stal AISI 304 (najpopularniejsza stal nierdzewna nazywana potocznie nierdzewka)
  • AISI 321 (czyli nierdzewka typu 304 z dodatkiem tytanu)
  • AISI 316; 316 L oraz 316 TI (Najpopularniejsza stal kwasoodporna potocznie nazywana właśnie kwasówką | kwasówka)

Można nam zlecić wykonanie samych półproduktów, połączeń, ale również całościowego gotowego produktu lub wyrobu. Podejmujemy się wykonania konstrukcji nietypowych gotowych jak i samych poszczególnych elementów składowych i części jak: uchwyty, wieszaki, podpory, zbiorniki, pojemniki itp.

spawanie nierdzewki TIG

Spawanie nierdzewki TIG

Wykonujemy elementy mające zastosowanie w miejscach niekorzystnych dla standardowej stali. Wytwarzanie elementów narażonych na korozję lub wymagane jest stosowanie materiałów, które są odporne na tego typu czynniki. Podejmujemy się produkcji elementów wykorzystywanych w przemyśle spożywczym chemicznych, ale również takie które znajdują zastosowanie przy produkcji w branży tekstylnej oraz farmaceutycznej. Elementy wykonane ze stali nierdzewnej wykazują dużą odporność na korozję. Dlatego nasze produkty mogą być wykorzystywane w urządzeniach i maszynach produkcyjnych. Części jakie jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać znajdą zastosowanie w różnych mediach i środowisku o ciężkich warunkach tj. wody słonej, naturalnej, różnego rodzaju roztworach, kwasach organicznych itp.

Produkcja elementów ze stali nierdzewnej

Wykonujemy produkty na zlecenie – gotowe elementy oraz części na zamówienie. Nasza firma świadczy usługi dla lokalnych kontrahentów z województw zachodniopomorskie | lubuskie Kostrzyn, Gorzów, Słubice, Chojna, Witnica, oraz Dębno.

spawanie stali kwasoodpornej TIG

Comments are closed here.