METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Serwis i naprawa Still

Oferujemy swoje usługi z zakresu napraw i serwisu:

  • remonty kapitalne
  • regeneracja podzespołów tj.: siłowniki, rozdzielacze, pompy olejowe zębate i tłoczkowe, silniki jazdy, zawory hydrauliczne, skrzynie biegów, mechanizmy skrętu, zmienniki momentu, mosty napędowe, sprężarki
  • wymiana przewodów hydraulicznych
  • usuwanie luzów na zasadzie roztaczania i tulejowania otworów oraz wymianie sworzni

Still – RX20-15; R70; R70-16; R70-16T; R70-20; R70-25; R70-25T; R70-30; R70-40; R70-45

Naprawą Hydrauliki siłowej zajmujemy się Od 1981r. Serwis wyspecjalizowany w naprawach i remontach kapitalnych oraz całościowej odbudowie: wózki podnośnikowe i ręczne wózki widłowe, wózków paletowych, wózków widłowych, z napędem elektrycznym, z napędem diesla oraz wszystkich wózków z zakresu techniki magazynowej oraz komisjonowania, niskiego i wysokiego podnoszenia.

Remonty wózków Still

Naprawa wózków widłowych Still

Naprawa wózków widłowych Still

Naprawa sprzętu Still Szczecin | Gorzów

Firma METAL-SERW Dębno Lubuskie to doświadczony warsztat zajmujący się kompleksową naprawą wózków widłowych STILL oraz wózków magazynowych na terenie całego kraju. Firma mieszcząca się na granicy woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego niedaleko Kostrzyna n/o to naprawa, serwis okresowy, konserwacja oraz wymiana części w STILL. Serwis STILL Dębno zajmuje się również wymianą przewodów oraz oleju hydraulicznego we wszystkich produktach tej marki.

Naprawa maszyn Still Zachodniopomorskie