METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

Urządzenie do produkcji kostek solnych

Zajmujemy się budową urządzeń mających na celu produkcję kostek solnych. Za pomocą hydrauliki siłowej prasowana sól mieszana z wodą tworzy twardą, odporną na uderzenia bryłę. Dzięki naszej maszynie uzyskacie Państwo bryły o dowolnym kształcie i rozmiarze. Kostki solne, służące jako cegły do budowy grot solnych lub wykorzystywane w leśnictwie dla zwierzyny. Urządzenie podczas prasowania wyciska wodę z mieszanki pozostawiając bardzo mocno “zbity” produkt.

maszyna do ściskania
maszyna do kostek kofeiny

Możliwości techniczne pozwalają nam na tworzenie | produkcję hydraulicznych maszyn do ściskania różnego rodzaju materiałów (nie tylko kostek solnych), m.in.:

  • “kofeiny”
  • cukru
  • plastiku
  • tworzyw sztucznych
  • granulatu i różnego rodzaju proszków

oraz tworzenia takich produktów jak cegły lub kostki polbrukowe.

Maszyna do ściskania może być sterowana ręcznie, elektrycznie lub za pomocą wbudowanego interfejsu w którym za proces produkcyjny odpowiedzialny byłby laptop, PC lub smartfon. Możliwości dostosowania odpowiedniego ciśnienia lub jego regulację za pomocą dodatkowego regulatora ciśnienia daje precyzję i duże możliwości. Hydrauliczna maszyna do produkcji kostek jest w całości zaprojektowana i zbudowana przez METAL-SERW. Dobrany układ hydrauliczny jest projektowany i zastosowany zgodnie z potrzebą oraz rodzajem wykonywanej pracy.

Budowane przez nas maszyny do ściskania bezproblemowo nadają się do produkcji seryjnej. Zautomatyzowanie i budowa linii produkcyjnej nie jest problemem. Jesteśmy w stanie stworzyć linie produkcyjną, która ma możliwość bezobsługowej stałej bezosobowej pracy, niewymagającej pracownika | operatora. Materiał przetwórczy mieszany i podawany do maszyny za pomocą podajników oraz linie podawczą gotowego produktu wraz z segregacją i magazynowaniem. Wszystko sterowane za pomocą komputera.

MOŻLIWOŚĆ STEROWANIA Z DOWOLNIE WYBRANEGO MIEJSCA ZA POMOCĄ INTERNETU

maszyna do tworzenia kostek z proszku

Galeria urządzenia

Prasa do produkcji kostek “kofeiny”

maszyna do produkcji kostek