METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

urządzenie do formowania zakończeń rur

Urządzenie do formowania zakończeń rur – Klient z Polski jakiś czas temu zlecił nam budowę urządzenia do modelowania rur

Maszyna do formowania zakończeń rur

Urządzenie formujące | poszerzające zakończenia rur za pomocą hydrauliki. Hydrauliczne urządzenie za pomocą wbudowanego na stałe cylindra poszerza lub zgniata zakończenie rury. Tego typu urządzenia często spotkać można w warsztatach lub firmach zajmujących się produkcją rur wymagających łączenia. Dzięki temu urządzeniu firma działająca np. w branży instalacji sanitarnych nie potrzebuje posiadać na stanie różnego typu złączy i rur o różnego typu zakończeniach, tak jak i warsztaty zajmujące się układami wydechowymi, klimatyzacjami, urządzeń filtrujących, nadmuchowych itp.

Urządzenie do formowania zakończeń rur

METAL-SERW Producent maszyn hydraulicznych do formowania rur przystosowało urządzenie do wymagań kontrahenta. Wprowadzony element mocujący i trzymający (przytrzymujący) rurę jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, sterowanym za pomocą hydrauliki. Kontrahent prosił o minimalizację kosztów urządzenia, w ramach realizacji jego prośby zastosowaliśmy ręczne sterowanie za pomocą rozdzielaczy.

Możliwości sterowania tego typu urządzeniami są bardzo szerokie. W rachubę wchodzi elektryczne sterowanie, sterowanie elektronicznie, bądź proces pracy oparty na interface (komputerowy system wspierający lub kontrolujący) operowany bezobsługowo, zdalnie lub za pomocą PC, laptopa itp. lub wspomagając maszynę systemami kontrolującymi.

Formowanie rur oraz zakończeń rur

Możliwość pracy na rurach o dowolnej średnicy i długości. Rury wykonane ze stali, aluminium, miedzi oraz każdego innego materiału. Producent maszyn na zamówienie wykona każde zlecenie na tego typu maszynę.

prasa_do_rozginania_rur_poszerzania

maszyna do formowania zakończeń w rurach

maszyna do formowania rur

formowanie rur

modelowanie i formowanie rur

Comments are closed here.