METAL-SERW
ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ I MECHANIKI MASZYN
ul. Grunwaldzka 1c, 74-400 Dębno

uszkodzony cylinder siłownika

uszkodzona rura cylindryczna w siłowniku

Uszkodzony cylinder siłownika

Uszkodzony cylinder siłownika – to nie katastrofa! W naszym serwisie masz możliwość w szybkim czasie i za korzystną cenę wymienić uszkodzone elementy siłownika. Z naszą pomocą pozbędziesz się uszkodzonego cylindra, a w jego miejsce otrzymasz nową rurę cylindryczną. Jesteśmy w stanie dokonać takiej zmiany, która nie ma wpływu na prawidłowe działanie siłownika.

Wymiana rury cylindrycznej siłownika

Dzięki naszym usługom nie musisz obawiać się, że siłownik straci swoje parametry, lub prawidłowe działanie. Taka operacja nie ma żadnego (niekorzystnego) wpływu na prawidłowe działanie siłownika hydraulicznego. Dlatego nie warto w sytuacji opisanej pozbyć się niesprawnego siłownika. Zakup nowego jest dużo droższa niż usługa przez nas świadczona.

Uszkodzony cylinder w siłowniku

Tego typu usługi świadczymy na co dzień – dzięki naszemu doświadczeniu jesteś w stanie zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy. Cena takiej usługi zazwyczaj to 1/3 wartości nowego siłownika. Bardzo opłacalna dla kontrahentów usługa jest świadczona przez nasz serwis od 1981 roku.

wymiana tłoczyska w siłowniku

Posiadasz uszkodzony pręt chromowany? Zgłoś się do nas w szybkim tempie jesteśmy w stanie wymienić uszkodzone tłoczysko i zaadaptować nowe z wykorzystaniem pozostałych sprawnych części siłownika. W niżej zamieszczonej galerii pokazana jest usługa naprawy siłownika z uszkodzonym tłoczyskiem oraz rurą cylindryczną, również wymagającą wymiany.

wymiana cylindra w siłowniku

Wymiana cylindra w siłowniku, który uległ awarii jest możliwa niezależnie w jakim stanie się on znajduje. Nie istotne jest również jakiej jest marki i przeznaczenia. Regeneracja tego typu jest możliwa niezależnie od rozmiarów siłowników hydraulicznych oraz ich budowy. Dla naszego zakładu nie ma rzeczy niemożliwych. Tam gdzie inne zakłady rozkładają ręce my dopiero się rozgrzewamy 🙂 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

naprawa siłownika hydraulicznego cena

kliknij aby powiększyć fotografię

 

Comments are closed here.